معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت توسعه تجهیزات غواصی ایرانیان در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه آموزش غواصی ورزشی و حرفه­ ای و انجام پروژه های علمی و تحقیقاتی ، فروش و تهیه تجهیزات غواصی ورزشی و حرفه­ ای ، صنعتی ، تجهیزات عکاسی و تصویربرداری زیرآب آغاز کرده و در حال بسط و گسترش فعالیت­های خود در زمینه­ های مذکور می­باشد .

   این مجموعه با مدیریت آقای رامین رادمرد به همراه پرسنل متخصص و مجرب در خدمت علاقه مندان به این رشته زیبا و مفرح می باشد. 

همچنین این مجموعه با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و به روز در زمینه عکاسی و تصویر برداری صنعتی دریایی جزو پیشگامان این صنعت در انجام پروژه های عکاسی و تصویربرداری دریایی در ایران می باشد.

این شرکت در سال 1393 موفق به اخذ پروانه مدرسه غواصی از وزارت ورزش و جوانان و زیر نظر فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران شده است و قادر به برگزاری کلیه دوره های آموزش غواصی ورزشی و دوره های تخصصی غواصی در ایران می باشد.

شرکت توسعه تجهیزات غواصی ایرانیان نماینده رسمی و انحصاری تجهیزات غواصی نظامی ، صنعتی و امداد و نجات دریایی شرکت NORTHERN DIVER انگلستان می باشد.

شرکت توسعه تجهیزات غواصی ایرانیان نماینده رسمی و انحصاری فروش و خدمات تجهیزات شنا و شکار و غواصی شرکت SEAC SUB ایتالیا در ایران می باشد. 

شرکت توسعه تجهیزات غواصی ایرانیان نماینده رسمی و انحصاری فروش و خدمات و آموزش تجهیزات نظامی شرکت SIEL ایتالیا در ایران می باشد.

شرکت توسعه تجهیزات غواصی ایرانیان نماینده رسمی و انحصاری تجهیزات تصویربرداری و پرژکتورهای غواصی شرکت BIGBLUE در ایران می باشد.

شرکت توسعه تجهیزات غواصی ایرانیان نماینده رسمی و انحصاری محفظه های ضد آب دوربینهای عکاسی و تصویربرداری شرکتMEIKON  هنگ کنگ در ایران می باشد.

شرکت توسعه تجهیزات غواصی ایرانیان نماینده رسمی و انحصاری سیلندرهای استیل شرکت FABER ایتالیا در ایران می باشد.

شرکت توسعه تجهیزات غواصی ایرانیان نماینده رسمی و انحصاری شرکت SANOSUB ایتالیا در ایران می باشد.

شرکت توسعه تجهیزات غواصی ایران نماینده رسمی و انحصاری کامپیوترهای غواصی شرکت DEEPBLU تایوان در ایران می باشد.

شرکت توسعه تجهیزات غواصی ایرانیان نماینده رسمی و انحصاری تجهیزات تکنیکال غواصی شرکت AP DIVING  انگلستان در ایران می باشد.